Monitor Asus TUF Gaming VG246H1A 23.8 " czarny
Zdjęcia 5 |
Przedstawicielem linii TUF w 2023 roku jest 24-calowy monitor firmy Asus, który można zaliczyć do niedrogich rozwiązań gamingowych dla początkujących. Model jest w stanie zainteresować niewymagających graczy i koneserów gier casual, których zadowoli np. maksymalna rozdzielczość Full HD i generalnie mała (jak na współczesne standardy) przekątna. Wyświetlacz oparty jest na matrycy IPS charakteryzującej się szerokimi kątami widzenia i szybkim czasem reakcji (podawany jest MPRT 0,5 ms), a także rozszerzoną gamą barw (pokrywa 110% przestrzeni sRGB).
Monitor Asus TUF Gaming VG246H1A charakteryzuje się standardową jasnością (aż 300 nitów) i nieco podwyższonym (jak na IPS) kontrastem statycznym wynoszącym 1300:1. Funkcje gier obejmują obsługę technologii Adaptive-Sync i AMD FreeSync Premium do synchronizacji wideo (częstotliwość szczytowa nie przekracza tutaj 100 Hz). Dostępne są także dodatkowe opcje gier, w tym timer, podświetlanie ciemnych obszarów kadru i licznik FPS. Choć model posiada nuty charakterystycznego, agresywnego designu, całość prezentuje się dość uniwersalnie. Proponowany stojak posiada możliwość regulacji wyłącznie w nachyleniu.
Kup Asus TUF Gaming VG246H1A 23.8 " czarny
Wszystkie ceny 16 →ASUS TUF Gaming VG246H1A skaerm - LED b 90LM08F0-B01170 | 616 zł |
Monitor 24" ASUS TUF Gaming VG246H1A | 548 zł |
ASUS Monitor ASUS TUF Gaming VG246H1A 23.8 FHD IPS 0.5ms Czarny | 789 zł |
24" ASUS Tuf Gaming VG246H1A - 1920x1080 (FHD) - 100Hz - IPS - 1 ms - Moni | 671 zł |
ASUS TUF Gaming VG246H1A - 24'' | Full HD | IPS | 100Hz | 0.5ms MPRT MON-L | 629 zł |