Монітор Philips Evnia 24M1N3200ZS 23.8 " чорний
Фото 6 |
Відносно недорогий представник лінійки Evnia компанії Philips 2023 - це геймерський монітор з 23.8-дюймовим екраном і якісною кольором. Модель побудована на IPS-матриці з FullHD-роздільною здатністю, яка забезпечує середню деталізацію зображення (розмір пікселя 0.27 мм). Картинку окрім широких кутів огляду, скромної контрастності (1100:1) та базової яскравості (250 ниток) відрізняє справді класне кольорове охоплення.
Так, виробником заявлено покриття 124% простору sRGB, а також 106% — NTSC, що, серед іншого, здатне зацікавити тих, хто аматорсько займається графікою або дизайном. Монітор Philips Evnia 24M1N3200ZS має всі задатки ігрового рішення, адже пропонує високу «герцовку» до 165 Гц, швидкий відгук матриці (відповідно 1 мс по MPRT та 4 мс GtG), а також підтримку актуальних технологій синхронізації – насамперед AMD FreeSync Premium. Вона відповідає за плавний відеоряд у швидких динамічних сценах без розривів кадру чи інших артефактів зображення. На окрему згадку заслуговує наявність затребуваних сьогодні портів підключення (DisplayPort + пари HDMI), тонких рамок навколо екрану та тримача для навушників на тильній стороні підставки.
Купити Philips Evnia 24M1N3200ZS 23.8 " чорний
Усі ціни 24 →Monitor 23.8" Philips 24M1N3200ZS/00 | 607 zł |
24" Philips Evnia 24" - 1920x1080 - 165Hz - IPS - 1 ms - Monitor | 609 zł |
Philips Monitor 24M1N3200ZS 23.8 cala IPS 165Hz HDMIx2 DP UPPHI024XS00068 | 635 zł |
Monitor PHILIPS Evnia 24M1N3200ZS 23.8" 1920x1080px 165Hz IPS 1 ms | 579 zł |
PHILIPS 24M1N3200ZS/00 23.8inch FHD IPS MON-LCD-PHI-0405 | 617 zł |