Монітор Philips Evnia 25M2N3200W 24.5 " чорний
Відео 2Фото 7 |
Купити Philips Evnia 25M2N3200W 24.5 " чорний
Усі ціни 30 →Monitor 24,5" Philips Evnia 25M2N3200W/00 | 770 zł |
25" Philips Evnia 3000 Series - 1920x1080 - 240Hz - VA - 1 ms - Monitor | 741 zł |
Philips Monitor Evnia 24.5 25M2N3200W 240Hz HDMIx2 UPPHI024XS00067 | 774 zł |
Philips 25M2N3200W - 24.5'' | VA | Full HD| DisplayPort 1.4, HDMI 2.0 | HD | 806 zł |
PHILIPS 24.5'' Evnia 25M2N3200W 25M2N3200W/00 | 869 zł |
Дивись у реальність
Монітор Philips Evnia 25M2N3200W пропонує поринути у світ реалістичного та барвистого контенту, незалежно від сфери застосування. Завдяки дуже високій частоті зміни кадрів 240 Гц і 8-бітній глибині кольору з підтримкою FRC досягається покращена кольорова передача з великою деталізацією. Монітор добре підходить під динамічний вміст - екшен-фільми, гоночні симулятори, шутери, оскільки має мінімальний час відгуку 0.5 мс і виключає розмитість, залишкові зображення і мерехтіння. Можна повною мірою насолодитися моментом входження в поворот або відхилення від кулі під час геймінгу.
Матриця VA має роздільну здатність FHD і технологію SmartContrast, яка обробляє в реальний час вхідний сигнал і підвищує контрастність сцен з великою кількістю темних відтінків. Можливе створення та швидкий вибір власних шаблонів налаштувань або готових режимів SmartImage під цільові завдання.
Підключення до цифри
Висока якість зображення неможлива без цифрової обробки сигналу, тому виробник передбачив відповідні роз'єми - DisplayPort і HDMI. Philips Evnia 25M2N3200W сумісний з обладнанням на базі Windows, Android та MacOS, тому може підключатися до ПК, ноутбуків, ТВ-приставок. У підставці передбачена ніша для проводів, а сама конструкція передбачає поворот дисплея в портретний режим, що зручно читати книги та переглядати інформацію з вертикальною орієнтацією. З режимом LowBlue для зниження навантаження на очі можна довше залишатися перед екраном, мінімізувати сухість слизової оболонки.