Монітор Philips 27M1N5500ZA 27 " чорний
Відео 1Фото 8 |
Ігровий монітор компанії Philips можна віднести до рішень на стику середнього та просунутого цінового сегмента. Модель примітна не лише затребуваними серед геймерів функціями, але й досить багатим оснащенням, а також дійсно якісною перенесенням кольорів. Останньої буде достатньо, як мінімум, для аматорської роботи з графікою та дизайну, адже тут є розширене до 131% охоплення простору sRGB, 113% – NTSC та 98% – DCI-P3.
Монітор Philips 27M1N5500ZA оснащений IPS-матрицею з роздільною здатністю 2560x1440 пікселів, швидким відгуком (1 мс GTG) та частотою зміни кадрів (170 Гц). Також варто виділити широкі кути огляду, гідну яскравість 350 нит (плюс є формальна підтримка HDR-контенту) і стандартну контрастність 1000:1. Ігрову спрямованість підкріплює технологія AMD FreeSync Premium за сумісності з NVIDIA G-Sync. На окрему згадку заслуговує ергономічна підставка, яка дозволяє нахиляти і повертати екран, змінювати позицію по висоті і переводити його в портретну орієнтацію. Ще модель обзавелася парою динаміків сумарною потужністю 10 Вт і четвіркою USB 3.2, два з яких мають функцію швидкого заряджання підключених гаджетів.
Купити Philips 27M1N5500ZA 27 " чорний
Усі ціни 16 →Philips 27M1N5500ZA - 27'' | IPS | QHD | 170 Hz | HDR MON-LCD-PHI-0314 | 1 379 zł |
Monitor PHILIPS Momentum 5000 27M1N5500ZA 27" 2560x1440px IPS 170Hz 1 ms | 1 361 zł |
Philips Momentum 5000 27M1N5500ZA/00 27" 2K Nano IPS 170Hz 1ms Gamingowy | 1 361 zł |
Monitor PHILIPS Momentum 5000 27M1N5500ZA 27" 2560x1440px IPS 170Hz 1 ms 2 | 1 379 zł |