Монітор Philips 271V8LA 27 "
Відео 2Фото 4 |
Philips 271V8LA 27 "
24 "27 "
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:*VA, відгук 4 мс
Частота:75 Гц
Контрастність:3 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:AMD FreeSync, Flicker-Free
Роз'єми:VGA, HDMI
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Philips 271V8LA 27 "
Усі ціни 29 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Monitor 27" Philips 271V8LA (271V8LA/00) | 585 zł |
Philips Monitor 271V8LA 27 cali VA HDMI Głośniki UPPHI027XS00038 | 512 zł |
Monitor PHILIPS V-line 271V8LA 27" 1920x1080px 4 ms | 489 zł |
Philips 271V8LA - 27'' | VA | Full HD | 75Hz MON-LCD-PHI-0253 | 479 zł |
PHILIPS 27'' 271V8LA/00 Czarny 271V8LA/00 | 548 zł |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Philips 271V8LA
Ціни на Philips 271V8LA |
---|---|---|---|---|
Philips 241V8LA 24 " | від 393 zł | 33 пропозиції | ||
Philips 271V8LA 27 " | від 479 zł | 30 пропозицій |