Монітор AOC 27B2AM 27 " чорний
Відео 1Фото 3 |
AOC 27B2AM 27 " чорний
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:*VA, відгук 4 мс
Частота:75 Гц
Контрастність:4 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:VGA, HDMI
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити AOC 27B2AM 27 " чорний
Усі ціни 23 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Aoc 27B2AM Monitor Czarny 27 | 499 zł |
27" AOC 27B2AM - 1920x1080 - 75Hz - VA - 4 ms - Monitor | 569 zł |
AOC 27B2AM MON-LCD-AOC-0346 | 499 zł |
Monitor AOC B2 27B2AM 27" 1920x1080px 4 ms | 499 zł |
Monitor AOC B2 27B2AM 27" 1920x1080px 4 ms | 499 zł |
ще 18 пропозицій
Відеоогляди