Monitor AOC 27B2AM 27 " czarny
Wideo 1Zdjęcia 3 |
AOC 27B2AM 27 " czarny
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:4 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:VGA, HDMI
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup AOC 27B2AM 27 " czarny
Wszystkie ceny 23 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Aoc 27B2AM Monitor Czarny 27 | 499 zł |
27" AOC 27B2AM - 1920x1080 - 75Hz - VA - 4 ms - Monitor | 569 zł |
AOC 27B2AM MON-LCD-AOC-0346 | 499 zł |
Monitor AOC B2 27B2AM 27" 1920x1080px 4 ms | 499 zł |
Monitor AOC B2 27B2AM 27" 1920x1080px 4 ms | 499 zł |
pokaż 18 ofert
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →