Monitor AOC 27B2DM 27 " czarny
Zdjęcia 8 |
AOC 27B2DM 27 " czarny
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:4 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:VGA, DVI-D
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup AOC 27B2DM 27 " czarny
Wszystkie ceny 26 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AOC 27B2DM | 615 zł |
27" AOC 27B2DM - 1920x1080 - 75Hz - MVA - 4 ms - Monitor | 533 zł |
Monitor AOC 27B2DM 27" 1920x1080px 4 ms [GTG] | 449 zł |
AOC 27B2DM - 27'' | VA | 1920x1080 | 75 Hz | D-SUB | DVI | HDMI | VESA 100 | 469 zł |
Monitor AOC 27" 1920 x 1080 27B2DM Czarny | 651 zł |
pokaż 20 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →