Monitor AOC 24B3HA2 23.8 "
Zdjęcia 8 |
AOC 24B3HA2 23.8 "
23.8 "27 "
Przekątna:23.8 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms
Częstotliwość:100 Hz
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:HDR, VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Złącza:VGA, HDMI
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup AOC 24B3HA2 23.8 "
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AOC 24B3HA2-24-calowy monitor FHD IPS 100Hz 1ms ultra wąska płyta bez migo | 485 zł |
Monitor AOC 24B3HA2 | 451 zł |
Aoc 24b3ha2 23.8´´ Full Hd Ips Wled 100hz Monitor Złocisty | 494 zł |
AOC 24B3HA2 - Monitor FHD 616 cm IPS 100 Hz 1 ms ultra wąska płyta bez mig | 520 zł |
Modyfikacje AOC 24B3HA2
Ceny na AOC 24B3HA2 |
---|---|---|---|---|
AOC 24B3HA2 23.8 " | od 451 zł | 4 oferty | ||
AOC 27B3HA2 27 " | od 727 zł | 1 oferta |
PodobnePorównaj w tabeli →