Uchwyt ścienny Maclean MC-668
Zdjęcia 9 |
Maclean MC-668 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maclean 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maclean.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Maclean MC-668
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Maclean MC-668 Profesjonalny Uchwyt Ścienny na Telewizor 37-70" Uniwersaln | 76 zł |
Maclean Uchwyt do TV 37-70 cali MC-668 40kg AJMCLLMACLMC668 | 61 zł |
Maclean 37-70 cali MC-66840kg UCH-SCI-MAA-020 | 56 zł |
Uchwyt do telewizora MACLEAN 37-70 cali MC-668 40 kg Czarny | 55 zł |
Uchwyt ścienny TV MACLEAN MC-668, VESA 100x100/200x200/400x200/300x300/400 | 57 zł |
pokaż 9 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →