Настінне кріплення Maclean MC-668
Фото 9 |
Maclean MC-668 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maclean 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maclean.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maclean MC-668
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Maclean MC-668 Profesjonalny Uchwyt Ścienny na Telewizor 37-70" Uniwersaln | 76 zł |
Maclean Uchwyt do TV 37-70 cali MC-668 40kg AJMCLLMACLMC668 | 61 zł |
Maclean 37-70 cali MC-66840kg UCH-SCI-MAA-020 | 55 zł |
Uchwyt do telewizora MACLEAN 37-70 cali MC-668 40 kg Czarny | 55 zł |
Uchwyt ścienny TV MACLEAN MC-668, VESA 100x100/200x200/400x200/300x300/400 | 57 zł |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →