Monitor AOC 24B2XH 24 " czarny
Wideo 1Zdjęcia 8 |
AOC 24B2XH 24 " czarny
Przekątna:24 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 7 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:VGA, HDMI
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup AOC 24B2XH 24 " czarny
Wszystkie ceny 23 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
24" AOC 24B2XH - 1920x1080 - 75Hz - IPS - VGA / HDMI - 8 ms - Monitor | 425 zł |
AOC Monitor 24B2XH/EU 23.8 cala IPS HDMI UPAOC024XS00042 | 399 zł |
AOC 24B2XH - 23.8'' | IPS | Full HD MON-LCD-AOC-0247 | 379 zł |
Monitor AOC 24B2XH 23.8" 1920x1080px IPS | 379 zł |
AOC 23,8" 24B2XH 24B2XH | 413 zł |
pokaż 18 ofert
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →