Monitor Lenovo ThinkVision S24i-30 23.8 " grafit (63DEKAR3US)
Zdjęcia 11 |
Lenovo ThinkVision S24i-30 23.8 " grafit
Przekątna:23.8 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 6 ms
Częstotliwość:100 Hz
Kontrast:1 300:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:VGA, HDMI
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Lenovo ThinkVision S24i-30 23.8 " grafit
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lenovo 63DEKAT3EU | 683 zł |
Lenovo Monitor 23.8 cala ThinkVision S24i-30 WLED LCD 63DEKAT3EU UPLNV023X | 575 zł |
LENOVO 23.8'' 63DEKAT3EU Czarny 63DEKAT3EU | 588 zł |
Lenovo Monitor 23.8 cala ThinkVision S24i-30 WLED LCD 63DEKAT3EU 121156 | 602 zł |
Monitor LENOVO 23.8" 1920 x 1080 63DEKAT3EU Czarny | 659 zł |
pokaż 14 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →