Monitor Lenovo L25e-40 24.5 " srebrny
Zdjęcia 8 |
Lenovo L25e-40 24.5 " srebrny
Przekątna:24.5 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:3 000:1
Jasność:250 cd/m²
Złącza:VGA, HDMI
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Lenovo L25e-40 24.5 " srebrny
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lenovo L25e-40 monitor Full HD 245" 1920 x 1080 75 Hz 250 nitów czas reakc | 829 zł |
25" Lenovo L25e-40 - 1920x1080 - VA - 4 ms - Monitor | 595 zł |
Monitor LENOVO L25E-40 24.5" 1920x1080px 4 ms | 459 zł |
Monitor Lenovo L25e-40 (67ADKAC4EU) | 449 zł |
Monitor LENOVO L25E-40 24.5" 1920x1080px 4 ms 67ADKAC4EU | 459 zł |
pokaż 4 oferty
PodobnePorównaj w tabeli →