Monitor Lenovo ThinkVision P49w-30 49 " czarny (63DBZAT1EU)
Wideo 1Zdjęcia 12 |
Lenovo ThinkVision P49w-30 49 " czarny
Przekątna:49 "
Rozdzielczość:5120x1440 (32:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 6 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:2 000:1
Jasność:350 cd/m²
Funkcje:HDR, PBP, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C, Thunderbolt, LAN
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Lenovo ThinkVision P49w-30 49 " czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
49" Lenovo ThinkVision P49w-30 - 4 ms - Monitor | 7 530 zł |
Lenovo ThinkVision P49w-30 49 ", IPS, 5120 x 1440, 32:9, 4 ms, 350 cd/m², | 8 671 zł |
Monitor Lenovo ThinkVision P49w-30 (63DBRAT1EU) | 6 660 zł |
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →