Monitor Lenovo ThinkVision T32h-30 31.5 " czarny
Zdjęcia 9 |
Lenovo ThinkVision T32h-30 31.5 " czarny
Przekątna:31.5 "
Rozdzielczość:2560x1440 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:350 cd/m²
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C, LAN
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Lenovo ThinkVision T32h-30 31.5 " czarny
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lenovo ThinkVision T32h-30 - WLED 315 63D3GAT1EU | 2 613 zł |
31.5" Lenovo ThinkVision T32h-30 - 2560x1440 - IPS - 90W USB-C - LAN RJ-45 | 2 167 zł |
Monitor LENOVO 34" 3440 x 1440 63D4GAT1EU Czarny | 2 220 zł |
LENOVO ThinkVision T32h-30 31.5inch 2560x1440 Monitor 16:9 60Hz HDMI DP | 2 020 zł |
Lenovo ThinkVision T32h-30 (63D3GAT1EU) 31,5" 2K IPS 60Hz 4ms | 1 919 zł |
pokaż 9 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →