Монітор Lenovo ThinkVision P40w-20 39.7 " чорний
Фото 6 |
Lenovo ThinkVision P40w-20 39.7 " чорний
Діагональ:39.7 "
Роздільна здатність:5120x2160 (21:9)
Матриця:IPS, відгук 4 мс
Частота:75 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:300 кд/м²
Функції:HDR, PBP, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort, USB C, Thunderbolt, LAN
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Lenovo ThinkVision P40w-20 39.7 " чорний
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Monitor LENOVO ThinkVision P40W-20 39.7" 5120x2160px IPS 4 ms | 5 721 zł |
Monitor Lenovo ThinkVision P40w-20 (62C1GAT6EU) | 6 054 zł |
Lenovo ThinkVision P40w-20 100,8 cm (39.7") 5120 x 2160 px 62C1GAT6EU | 6 666 zł |
Monitor LENOVO ThinkVision P40W-20 39.7" 5120x2160px IPS 4 ms | 5 721 zł |
Monitor LENOVO ThinkVision P40W-20 39.7" 5120x2160px IPS 4 ms 62DDGAT6EU | 5 721 zł |
ще 9 пропозицій