Monitor Lenovo ThinkVision P40w-20 39.7 " czarny
Zdjęcia 6 |
Lenovo ThinkVision P40w-20 39.7 " czarny
Przekątna:39.7 "
Rozdzielczość:5120x2160 (21:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:300 cd/m²
Funkcje:HDR, PBP, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C, Thunderbolt, LAN
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Lenovo ThinkVision P40w-20 39.7 " czarny
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lenovo ThinkVision P40w-20 5120x2160 75Hz USB 96W Hub LAN Thunderbolt 4 - | 8 585 zł |
Monitor LENOVO ThinkVision P40W-20 39.7" 5120x2160px IPS 4 ms | 5 721 zł |
Monitor Lenovo ThinkVision P40w-20 (62C1GAT6EU) | 6 054 zł |
Lenovo ThinkVision P40w-20 100,8 cm (39.7") 5120 x 2160 px 62C1GAT6EU | 6 666 zł |
Monitor LENOVO ThinkVision P40W-20 39.7" 5120x2160px IPS 4 ms | 5 721 zł |
pokaż 10 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →