Монітор Lenovo P34w-20 34 " чорний
Відео 1Фото 10 |
Lenovo P34w-20 34 " чорний
Діагональ:34 "
Роздільна здатність:3440x1440 (21:9)
Матриця:IPS, відгук 4 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:300 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort, USB C, LAN
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Lenovo P34w-20 34 " чорний
Усі ціни 16 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
LENOVO TS/P34w-20 Monitor 62CCRAT3EU | 3 479 zł |
34" Lenovo ThinkVision P34w-20 - 3440x1440 - IPS - Curved - 4 ms - Monitor | 3 650 zł |
Monitor LENOVO ThinkVision P34W-20 34.14" 3440x1440px IPS Curved + Kamerka | 3 399 zł |
Monitor LENOVO 34.14" 3440 x 1440 62DCRAT3EU Czarny | 3 662 zł |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди