Monitor Lenovo P34w-20 34 " czarny
Wideo 1Zdjęcia 10 |
Lenovo P34w-20 34 " czarny
Przekątna:34 "
Rozdzielczość:3440x1440 (21:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:300 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C, LAN
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Lenovo P34w-20 34 " czarny
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LENOVO TS/P34w-20 Monitor 62CCRAT3EU | 3 479 zł |
34" Lenovo ThinkVision P34w-20 - 3440x1440 - IPS - Curved - 4 ms - Monitor | 3 650 zł |
Monitor LENOVO ThinkVision P34W-20 34.14" 3440x1440px IPS Curved + Kamerka | 3 399 zł |
Monitor LENOVO 34.14" 3440 x 1440 62DCRAT3EU Czarny | 3 662 zł |
Lenovo ThinkVision P34w-20 86,7 cm (34.1") 3440 x 1440 px 62DCRAT3EU | 3 417 zł |
pokaż 11 ofert
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →