Monitor Lenovo T32h-20 32 " czarny
Wideo 1Zdjęcia 11 |
Lenovo T32h-20 32 " czarny
Przekątna:32 "
Rozdzielczość:2560x1440 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:350 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Lenovo T32h-20 32 " czarny
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lenovo ThinkVision T32h-20 - LED monitor - 32" - 2560 x 1440 QHD - IPS - 3 | 3 155 zł |
Lenovo ThinkVision T32h-20 81,3 cm (32") 2560 x 1440 px 61F1GAT2EU | 1 949 zł |
Monitor Lenovo ThinkVision T32h-20 (61F1GAT2EU) | 2 096 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Lenovo 31.5 LED ThinkVision T32h - T32h-20 - PACZKOM | 2 073 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! lenovo Monitor 31.5 cala ThinkVision T32h-20 61F1GAT | 2 071 zł |
Lenovo ThinkVision T32h-20 81,3 cm (32") 2560 x 1440 px 61F1GAT2EU | 1 949 zł |
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →