Monitor Lenovo ThinkCentre TIO Flex 22i 22 " czarny
Wideo 1Zdjęcia 6 |
Lenovo ThinkCentre TIO Flex 22i 22 " czarny
Przekątna:22 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Złącza:VGA, HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Lenovo ThinkCentre TIO Flex 22i 22 " czarny
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Monitor LENOVO 21.5" 1920 x 1080 12BLMAT6EU Czarny | 842 zł |
Lenovo ThinkCentre TIO Flex 22i 54,6 cm (21.5") 1920 x 1080 12BLMAT6EU | 930 zł |
Lenovo ThinkCentre Tiny-in-One Flex 22i (12BLMAT6EU) 22" Full HD IPS 60Hz | 679 zł |
Lenovo ThinkCentre 22i Flex 21.5"FHD 60Hz 250nits AG DP, HDMI, USB-C Black | 619 zł |
pokaż 6 ofert
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →