Monitor Lenovo T22i-30 21.5 " czarny
Zdjęcia 4 |
Lenovo T22i-30 21.5 " czarny
Przekątna:21.5 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:VGA, HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Lenovo T22i-30 21.5 " czarny
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lenovo ThinkVision T22i-30 skaerm - WLE 63B0MAT6EU | 1 032 zł |
Lenovo Monitor 21.5 cala ThinkVision T22i-30 WLED LCD 63B0MAT6EU UPLNV021X | 747 zł |
LENOVO 21.5" ThinkVision T22i-30 63B0MAT6EU Czarny | 763 zł |
Lenovo Monitor 21.5 cala ThinkVision T22i-30 WLED LCD 63B0MAT6EU 114099 | 783 zł |
Lenovo ThinkVision T22i-30 54,6 cm (21.5") 1920 x 1080 px 63B0MAT6EU | 725 zł |
pokaż 14 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →