Монітор Lenovo ThinkVision E22-28 22 " чорний
Відео 2 |
Lenovo ThinkVision E22-28 22 " чорний
2021 рік
Діагональ:22 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 4 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:VGA, HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Lenovo ThinkVision E22-28 22 " чорний
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
22" Lenovo ThinkVision E22-28 - 4 ms - Monitor | 957 zł |
Monitor LENOVO ThinkVision E22-28 21.5" 1920x1080px IPS 4 ms | 599 zł |
Monitor LENOVO ThinkVision E22-28 21.5" 1920x1080px IPS 4 ms 62BAMAT4EU | 599 zł |
Lenovo E22-28 62B9MAT4EU | 552 zł |
Lenovo E22-28 62B9MAT4EU | 552 zł |
Відеоогляди