Монітор Lenovo Legion Y25-30 24.5 " чорний (66F0GACBUS)
Фото 6 |
Закрити
Шапка
Lenovo Legion Y25-30 24.5 " чорний
Діагональ:24.5 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 1 мс, MPRT 0.5 мс
Частота:240 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:400 кд/м²
Функції:HDR, AMD FreeSync Premium, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Lenovo Legion Y25-30 24.5 " чорний
Усі ціни 16 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Lenovo Legion Y25-30 6223 cm 245 cala 1920 x 1080 Full HD 240 Hz WideViewPanel IPS Full-HD o częstotliwości odświeżania 240 Hz, jasność 400 cd/m² i czas reakcji 0,5 ms
Hub USB z 4 x USB 3.2 Gen 1,... ще2 x HDMI 2.0 i 1 x DP 1.4, 2 x głośnik 3 W
Matowa powierzchnia wyświetlacza, wąska ramka na wyświetlacz z trzech stron
Ochrona oczu, certyfikat TÜV Low Blue Light
Gwarancja producenta: 36 miesięcy w przypadku sprzedaży i wysyłki przez Amazon.de. W przypadku sprzedaży i wysyłki przez podmioty zewnętrzne obowiązują dane danego sprzedawcy
Zakres dostawy: Lenovo Legion Y25-30, kabel DisplayPort, zasilacz, fabryczny dokument kalibracji kolorów, instrukcja szybkiego uruchomienia (może nie być dostępna w języku polskim) Amazon.plПоскаржитись | 1 111 zł |
24" Lenovo Legion Y25-30 - 1920x1080 - 280Hz - IPS - USB 3.2 HUB - 1 ms -24,5 Monitor gamingowy od Lenovo z rozdzielczo?? na 1920x1080, 280Hz & USB 3.2 HUB Specyfikacja Rozdzielczo??: 1920x1080 Cz?s... щеtotliwo?? od?wie?ania: 280Hz Szybko?? reakcji: 0,5ms Rodzaj panelu: IPSHighlights AMD FreeSync Premium USB 3.2 HUB Speakers 4x USB 3.2 & 1x USB-B 3.2 HDR400 compatible & 8-bit color depthExperience a whole new level of gaming with the fast and dynamic Lenovo Legion Y25-30 monitor. Its 24.5 FHD display, enhanced by a 240Hz refresh rate and AMD FreeSync Premium technology, ensures fluid gameplay without any stuttering or ghosting. Enjoy true-to-life images with the In-Plane Switching panel and HDR support. Thanks to blue light dimming technology and Lenovo Artery software, you can indulge in world-class gameplay while maintaining visual comfort and personalized settings. With Legion Y25-30, your gaming experience is a treat for the eyes in every way. Lenovo 3 year manufacturer warranty Proshop.plПоскаржитись | 1 016 zł |
Monitor LENOVO Legion Y25-30 24.5" 1920x1080px IPS 240Hz 0.5 msZaprojektowany, by wygrywać, monitor Lenovo Legion Y25-30 otworzy przed Tobą zupełnie nowy świat gamingu. Dzięki najnowszym t... щеechnologiom zapewnia niezwykle płynną rozgrywkę, wyciągając z gry to, co najlepsze. Lenovo Legion Y25-30 zachwyci Cię wysoką jakością obrazu w szczegółowej rozdzielczości Full HD, a także agresywnym designem. Graj intensywnie i reaguj skutecznie – masz przewagę. Electro.plПоскаржитись | 899 zł |
Monitor LENOVO Legion Y25-30 24.5" 1920x1080px IPS 240Hz 0.5 msZaprojektowany, by wygrywać, monitor Lenovo Legion Y25-30 otworzy przed Tobą zupełnie nowy świat gamingu. Dzięki najnowszym t... щеechnologiom zapewnia niezwykle płynną rozgrywkę, wyciągając z gry to, co najlepsze. Lenovo Legion Y25-30 zachwyci Cię wysoką jakością obrazu w szczegółowej rozdzielczości Full HD, a także agresywnym designem. Graj intensywnie i reaguj skutecznie – masz przewagę.... Avans.plПоскаржитись | 899 zł |
Lenovo Legion Y25-30 25" Full HD IPS 240Hz 1ms GamingowyCertyfikat Vesa DisplayHDR:Disp OleOle.plПоскаржитись | 899 zł |
ще 11 пропозицій
Серія Lenovo Legion (ігрові)
від 1 099 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 5 мс, MPRT 0.5 мс, 165 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
від 5 299 zł
ігровий, 16 ", 2560x1600 (16:10), IPS, 165 Гц, Ryzen 5, 7640HS, 4.3 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR5, RTX 4060, SSD M.2, 512 ГБ, USB 3.2 gen2, USB C gen2, без ОС, Wi-Fi 6E, підтримка VR, швидка зарядка, автономний, 2.4 кг
від 249 zł
ігрові, накладні, закриті, комбіновані, знімний кабель, 3.5 мм, 1.2 м, радіоканал, 20 – 20000 Гц, 32 Ом, акумулятор: до 20 год
від 299 zł
міський, для ноутбука, кишені: передній, на спинці, 50.5x36x18 см, вага 1558 г
від 6 999 zł
ігровий, Core i7, 13700F, ОЗП: DDR5, 32 ГБ, дискретна, SSD, 1000 ГБ, Windows 11 Home, Wi-Fi, звук 7.1, Bluetooth, TPM
від 829 zł
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 5 мс, MPRT 0.5 мс, 165 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
від 4 499 zł
ігровий, 16 ", 1920x1200 (16:10), IPS, 144 Гц, Ryzen 5, 7640HS, 4.3 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR5, RTX 4050, SSD M.2, 512 ГБ, USB 3.2 gen2, USB C gen2, без ОС, Wi-Fi 6E, підтримка VR, швидка зарядка, автономний, 2.4 кг
від 140 zł
міський, на валізу, для ноутбука, кишені: передній, бічні, 40x29x26 см, вага 1150 г
від 5 999 zł
ігровий, Core i7, 13700F, ОЗП: DDR5, 32 ГБ, дискретна, SSD, 1000 ГБ, без ОС, Wi-Fi, звук 7.1, Bluetooth, TPM
від 899 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, MPRT 0.5 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 5 765 zł
ігровий, 16 ", 2560x1600 (16:10), IPS, 165 Гц, Ryzen 7, 7840HS, 3.8 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR5, RTX 4060, SSD M.2, 512 ГБ, USB 3.2 gen2, USB C gen2, без ОС, Wi-Fi 6E, підтримка VR, швидка зарядка, автономний, 2.4 кг
від 300 zł
ігрові, накладні, закриті, дротові, 3.5 мм, USB A, 1.3 м, багатоканальні, 20 – 20000 Гц, 32 Ом, акумулятор: з кейсом + адаптер
від 178 zł
міський, на валізу, 19 л, для ноутбука, кишені: передній, 49x29x14 см, вага 1305 г
від 5 799 zł
ігровий, Core i7, 13700F, ОЗП: DDR5, 16 ГБ, дискретна, SSD, 1000 ГБ, без ОС, Wi-Fi, звук 7.1, Bluetooth, TPM
від 769 zł
ігровий, 24.5 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 5 мс, MPRT 0.5 мс, 165 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
від 5 699 zł
ігровий, 16 ", 2560x1600 (16:10), IPS, 165 Гц, Core i5, 13500HX, 1.8 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR5, RTX 4060, SSD M.2, 512 ГБ, USB 3.2 gen1, USB C gen2, без ОС, Wi-Fi 6E, підтримка VR, швидка зарядка, 2.6 кг
від 196 zł
ігрові, накладні, закриті, дротові, 3.5 мм, 2х3.5 мм, 1.85 м, 20 – 20000 Гц, 32 Ом
від 3 899 zł
ігровий, Core i5, 11400F, ОЗП: 16 ГБ, дискретна, SSD, 512 ГБ, без ОС, Wi-Fi, звук 7.1, Bluetooth
від 795 zł
ігровий, 24.5 ", 1920x1080 (16:9), *VA, відгук 1 мс, MPRT 0.5 мс, 240 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
від 979 zł
ігровий, 24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 240 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium
від 799 zł
ігровий, 25 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 240 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync, HDR
від 1 017 zł
ігровий, 24.5 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, MPRT 0.5 мс, 280 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, HDR
від 1 168 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 мс, 170 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
від 979 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 1 629 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 1 949 zł
ігровий, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-перемикач, динаміки, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
від 599 zł
ігровий, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 165 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
від 1 199 zł
для графіки, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 100 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, KVM-перемикач, динаміки, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 589 zł
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
від 1 069 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1000 R, *VA, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
від 734 zł
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, HDMI, AMD FreeSync, HDR