Монітор Dell G2524H 24.5 " чорний
Фото 9 |
Ігровий 24.5-дюймовий монітор компанії Dell – це середньобюджетний прилад для геймерів, яким потрібна найвища швидкодія та плавність ігрового процесу. При цьому треба враховувати, що роздільна здатність екрану тут становить скромні 1920 на 1080 пікселів, що на такій діагоналі забезпечує помірну деталізацію (розмір пікселя 0.28 мм). Модель базується на IPS-матриці з широкими кутами огляду, якісною передачею кольору (заявлено охоплення 99% простору sRGB) і досить високою піковою яскравістю (до 400 нит).
Монітор Dell G2524H порадує мінімальним часом відгуку в діапазоні від 0.5 до 1 мс (від сірого до сірого), а також вражаючою "герцовкою" (вона заявлена на позначці 240 Гц з можливістю розгону до значення 280 Гц). Забезпечити плавну зміну кадрів без ривків та інших артефактів зображення покликані актуальні технології синхронізації, а саме Adaptive-Sync, AMD FreeSync Premium та NVIDIA G-Sync Compatible.
Додаткові ігрові опції включають кілька додаткових режимів відображення – Night Vision (висвітлення), Chroma (теплова карта) та Clear (підвищення чіткості), а також наявність прицілу, лічильника FPS та таймера. З інших плюсів варто виділити ергономічну підставку з регулюванням висоти, поворотом та переведенням дисплея в портретну орієнтацію, а також USB-хаб для швидкої зарядки девайсів.
Купити Dell G2524H 24.5 " чорний
Усі ціни 24 →25 Gaming Monitor - G2524H - 6223cm G2524H | 1 320 zł |
25" Dell G2524H - 1920x1080 (FHD) - 240Hz - Fast IPS - USB 3.2 HUB - 1 ms | 1 227 zł |
Dell Monitor G2524H 24.5 cala 240Hz FHD/16:9/DP/HDMI/USB/3Y UPDEL25L0000G0 | 1 096 zł |
DELL 24.5'' AW2524H 210-BHTQ Czarny | 1 119 zł |
Monitor DELL 25 G2524H 24.5" 1920x1080px IPS 240Hz 0.5 ms | 1 119 zł |