Monitor Dell G2524H 24.5 " czarny
Zdjęcia 9 |
Monitor do gier Dell o przekątnej 24,5 cala to monitor średniej klasy dla graczy poszukujących najwyższej wydajności i płynnej rozgrywki. Jednocześnie należy pamiętać, że rozdzielczość ekranu wynosi tutaj skromne 1920 na 1080 pikseli, co zapewnia umiarkowaną szczegółowość na takiej przekątnej (rozmiar piksela 0,28 mm). Model oparty jest na matrycy IPS z szerokimi kątami widzenia, wysokiej jakości reprodukcją kolorów (deklarowane jest pokrycie 99% przestrzeni sRGB) i dość wysoką jasnością szczytową (do 400 nitów).
Monitor Dell G2524H zadowoli minimalnym czasem reakcji w zakresie od 0,5 do 1 ms (od szarości do szarości), a także imponującym „hercem” (podawanym na poziomie około 240 Hz z możliwością podkręcenia do wartości 280 Hz). Najnowsze technologie synchronizacji, a mianowicie Adaptive-Sync, AMD FreeSync Premium i NVIDIA G-Sync Kompatybilne, zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić płynną zmianę klatek bez szarpnięć i innych artefaktów obrazu.
Dodatkowe opcje gry obejmują kilka dodatkowych trybów wyświetlania - Night Vision (podświetlenie), Chroma (mapa ciepła) i Clear (ulepszenie), a także obecność celownika, licznika FPS i timera. Wśród innych zalet warto wyróżnić ergonomiczną podstawkę z regulacją wysokości, obrotem i przeniesieniem wyświetlacza do orientacji pionowej, a także koncentrator USB do szybkiego ładowania urządzeń.
Kup Dell G2524H 24.5 " czarny
Wszystkie ceny 13 →25 Gaming Monitor - G2524H - 6223cm G2524H | 1 320 zł |
25" Dell G2524H - 1920x1080 (FHD) - 240Hz - Fast IPS - USB 3.2 HUB - 1 ms | 1 227 zł |
Dell Monitor G2524H 24.5 cala 240Hz FHD/16:9/DP/HDMI/USB/3Y UPDEL25L0000G0 | 1 096 zł |
DELL 24.5'' AW2524H 210-BHTQ Czarny | 1 119 zł |
Monitor DELL 25 G2524H 24.5" 1920x1080px IPS 240Hz 0.5 ms | 1 119 zł |