Монітор Dell Alienware AW2723DF 27 " чорний (210-BFII)
Відео 12Фото 8 |
Представник лінійки Alienware 2023 компанії Dell - це ігровий монітор просунутого рівня. Модель з 27-дюймовим екраном і QHD-роздільною здатністю (2560x1440 пікселів) орієнтована на вимогливих геймерів-аматорів або навіть професійних кіберспортсменів. До фішок варто віднести відмінну ергономіку, а саме наявність тримача для навушників, USB-хаба 3.2 з 4 портами та функцією швидкої зарядки, можливість прихованого укладання проводів.
Не можна не відзначити і ергономічну підставку: вона допускає поворот дисплея, зміну висоти та переведення в портретну орієнтацію. Монітор Dell Alienware AW2723DF базується на 10-бітній IPS-матриці з базовими параметрами контрастності, відмінними кутами огляду та чудовою швидкодією (у тому числі відгуком в 1 мс та частотою зміни кадрів від 240 до 280 Гц при розгоні). До переваг картинки також відноситься відмінне колірне охоплення (покриття 100% простору sRGB) і висока пікова яскравість в 600 ниток, що серед іншого виводить на новий рівень сприйняття HDR-контент (ігри та фільми) і підтверджується стандартом DisplayHDR 600. До додаткових ігор такі функції як приціл та лічильник FPS, підтримка всіх актуальних технологій синхронізації відеоряду – AMD FreeSync Premium, Adaptive-Sync та NVIDIA G-Sync Compatible. Окремо варто відзначити безпеку моделі для зору, що підтверджує сертифікат TÜV Rheinland.
Купити Dell Alienware AW2723DF 27 " чорний
Усі ціни 24 →27" Dell Alienware AW2723DF - 2560x1440 (QHD) - 240Hz - Fast IPS - USB 3.2 | 2 437 zł |
Dell Monitor Alienware AW2723DF 27 cali LED NVIDIA G-Sync Compatible 240Hz | 2 205 zł |
Dell Alienware AW2723DF -27'' | IPS | 1ms | 240Hz | Pivot MON-LCD-DEL-0452 | 2 349 zł |
DELL 27" AW2723DF 210-BFII Srebrny 210-BFII | 2 319 zł |
Monitor DELL Alienware AW2723DF 27" 2560x1440px IPS 280Hz 1 ms | 2 599 zł |