Монітор Dell E1715S 17 " чорний (1715-8107)
Dell E1715S 17 " чорний
Діагональ:17 "
Роздільна здатність:1280x1024 (5:4)
Матриця:TN+film, відгук 5 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Роз'єми:VGA, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Dell E1715S 17 " чорний
Усі ціни 36 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
17" Dell E1715S - 1280x1024 - TN - 5 ms - Monitor | 546 zł |
Dell Monitor E1715S 17 cali LCD TN (1280x1024)/5:4/VGA/DP/3Y PPG UPDEL17C0 | 463 zł |
Dell E1715S - 17'' | TN | 1280 x 1024 | D-SUB | Display Port | VESA 100 MO | 449 zł |
Monitor DELL E1715S 17" 1280x1024px | 449 zł |
Dell Monitor E1715S 17 cali LCD TN (1280x1024)/5:4/VGA/DP/3Y PPG 36126 | 485 zł |
ще 20 пропозицій