Монітор Dell U2723QE 27 " сріблястий (210BCXK)
Відео 14Фото 6 |
Тонкорамочний 27-дюймовий монітор компанії Dell у 2022 році поповнив преміум-лінійку Series U, яка поєднує широкоформатні рішення для дизайнерів, розробників, художників. Модель представляє просунутий ціновий сегмент, а завдяки своєму стильному оформленню у світло-сріблястих тонах здатна створити відмінний тандем з «яблучними» комп'ютерами та ноутбуками. З фішок оснащення варто виділити вбудовані динаміки (пара по 5 Вт), USB-хаб 3.0 з функцією швидкої зарядки гаджетів, а також ергономічну підставку, яка регулюється по висоті та нахилу, дозволяє перевести екран у портретний режим.
Монітор Dell U2723QE базується на IPS-матриці з роздільною здатністю 3840x2160 пікселів. Користувачі мають право розраховувати на добре деталізовану картинку (розмір пікселя 0.15 мм) з широкими кутами огляду та достатнім для більшості сценаріїв застосування запасом яскравості (максимальне значення 400 ниток). До переваг зображення відноситься і хороша передача кольору з відмінним колірним охопленням, так як заявлено покриття 100% простору sRGB і 98% - DCI P3. Окремо варто сказати про наявність додаткових портів підключення, у тому числі USB-C (DisplayPort Alt Mode) та LAN, а ось версія HDMI тут не найсвіжіша (1.4).
Купити Dell U2723QE 27 " сріблястий
Усі ціни 35 →6847cm/27 3840x2160 Dell UltraSharp U2723QE 169 5ms IPS HDMI DisplayPort U | 2 349 zł |
Dell Monitor U2723QE 27 cali IPS LED 4K (3840x2160) /16:9/HDMI/2xDP/3xUSB- | 2 761 zł |
Dell U2723QE MON-LCD-DEL-0381 | 2 349 zł |
DELL 27'' U2723QE 210-BCXK Srebrny | 2 782 zł |
Monitor DELL UltraSharp U2723QE 27" 3840x2160px IPS | 2 349 zł |