Monitor Dell U2723QE 27 " srebrny (210BCXK)
Wideo 15Zdjęcia 6 |
W 2022 roku 27-calowy monitor firmy Dell z cienką ramką dołączył do linii premium Series U, która łączy wielkoformatowe rozwiązania dla projektantów, programistów i artystów. Model reprezentuje zaawansowany segment cenowy, a dzięki stylowemu wzornictwu w jasnej srebrnej tonacji może stworzyć doskonały tandem z komputerami i laptopami Apple. Spośród układów sprzętowych warto wyróżnić wbudowane głośniki (para o mocy 5 W każdy), hub USB 3.0 z funkcją szybkiego ładowania gadżetów, a także ergonomiczną podstawkę z regulacją wysokości i nachylenia, która umożliwia przełączenie ekranu w tryb portretowy.
Monitor Dell U2723QE jest oparty na matrycy IPS o rozdzielczości 3840x2160 pikseli. Użytkownicy mogą liczyć na bardzo szczegółowy obraz (rozmiar piksela 0,15 mm) o szerokich kątach widzenia i jasności wystarczającej do większości scenariuszy zastosowań (maksymalna wartość 400 nitów). Zalety obrazu obejmują dobre odwzorowanie kolorów z doskonałą gamą kolorów, ponieważ twierdzi, że pokrywa 100% przestrzeni sRGB i 98% DCI P3. Osobno warto wspomnieć o obecności dodatkowych portów połączeniowych, w tym USB C (DisplayPort Alt Mode) i LAN, ale tutaj wersja HDMI nie jest najnowsza (1.4).
Kup Dell U2723QE 27 " srebrny
Wszystkie ceny 36 →6847cm/27 3840x2160 Dell UltraSharp U2723QE 169 5ms IPS HDMI DisplayPort U | 2 349 zł |
27" Dell UltraSharp U2723QE - 3840x2160 (4K/UHD) - IPS - 90W USB-C HUB - 5 | 2 368 zł |
Dell Monitor U2723QE 27 cali IPS LED 4K (3840x2160) /16:9/HDMI/2xDP/3xUSB- | 2 761 zł |
Dell U2723QE MON-LCD-DEL-0381 | 2 349 zł |
Monitor DELL UltraSharp U2723QE 27" 3840x2160px IPS | 2 349 zł |