Monitor Dell S3422DW 34 " (210-AXKZ)
Wideo 1Zdjęcia 8 |
Kup Dell S3422DW 34 "
Wszystkie ceny 15 →Dell S3422DW 34" WQHD 3440 x 1440 219 1800R zakrzywiony monitor 100 Hz VA | 1 989 zł |
34" Dell S3422DW - 3440x1440 (WQHD) - 100Hz - VA - USB HUB - Curved - 4 ms | 2 191 zł |
Monitor DELL S3422DW 34" 3440x1440px 100Hz 4 ms Curved | 1 959 zł |
Dell S3422DW 34" UWQHD VA 100Hz 4ms Zakrzywiony Gamingowy | 1 959 zł |
Monitor DELL S3422DW 34" 3440x1440px 100Hz 4 ms Curved | 1 959 zł |
Najpierw pracuj, graj później
Biały monitor Dell reprezentuje linię multimediów all-in-one z serii S. Ma lekko zakrzywiony (promień krzywizny 1800R) 34-calowy ultraszeroki wyświetlacz, który wygodnie współpracuje z kilkoma otwartymi aplikacjami jednocześnie. Ponadto Dell S3422DW ma podświetlenie bez migotania i technologię ComfortView, która eliminuje intensywną niebieską poświatę. Bezpieczeństwo dla oczu potwierdza certyfikat renomowanego koncernu TÜV Rheinland.
W grach nie zabraknie zbędnych 100-Hz matrycy z odpowiedzią 4 ms (GtG), a także technologii AMD FreeSync, która odpowiada za płynną dynamiczną sekwencję wideo bez przerw w klatkach. Jednocześnie bardzo wymagający fani gier komputerowych powinni jeszcze bliżej przyjrzeć się starszemu modelowi Dell S3422DWG z matrycą 144 Hz i certyfikacją DisplayHDR 400.
Wyraźny, kontrastowy, bogaty obraz
Monitor z cienką ramką zadba o wyraźny obraz bez efektu ziarnistości, ponieważ obsługuje rozdzielczość 3440x1440 pikseli przy rozmiarze piksela 0,23 ms. A matryca VA wyróżnia się solidnym współczynnikiem kontrastu (3000:1), umiarkowanym marginesem jasności (300 cd/m²) i przyzwoitą gamą kolorów - prawie pełne pokrycie przestrzeni sRGB (99%). W rezultacie Dell S3422DW nadaje się do oglądania różnych treści, od oglądania zdjęć, filmów z YouTube, a kończąc na pokazach filmowych w ciemnym pokoju.
Ergonomia podstawki zapewnia zarówno regulację nachylenia, jak i regulację wysokości ekranu. Wśród innych chipów warto podkreślić obecność dwóch portów USB z funkcją szybkiego ładowania, a także bardzo dobry dźwięk generowany przez parę wbudowanych 5-watowych głośników.
Dell S3422DW to solidny monitor o proporcjach 21:9 od profesjonalnej marki skupiającej się na technologii.