Монітор Dell S3423DWC 34 "
Відео 1Фото 8 |
Dell S3423DWC 34 "
Діагональ:34 "
Роздільна здатність:3440x1440 (21:9)
Матриця:*VA, відгук 4 мс
Частота:100 Гц
Контрастність:3 000:1
Яскравість:300 кд/м²
Функції:PBP, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, USB C
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Dell S3423DWC 34 "
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Dell S3423DWC USB-C 34" WQHD 3440 x 1440 219 1800R zakrzywiony monitor 100 | 2 026 zł |
34" Dell S3423DWC - 3440x1440 (WQHD) - 100Hz - VA - 65W USB 3.2 HUB - Curv | 1 999 zł |
Dell Monitor S3423DWC 34 cali Curved AMD FreeSync VA LED 100Hz WQHD (3440x | 2 186 zł |
Dell S3423DWC - 34'' | VA | UWQHD | HDMI, USB-C | HDR | pochył, wysokość | | 2 199 zł |
DELL 34'' S3423DWC 210-BEJE Czarny | 2 205 zł |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди