Монітор Dell U3223QE 31.5 " сріблястий (210-BCYO)
Відео 3Фото 7 |
Представник Series U компанії Dell 2022 - преміальний 31.5-дюймовий монітор, який призначається для дизайнерів, художників та інших вимогливих користувачів. Модель виконана у світлих тонах, примітна стильним оформленням, наявністю справді тонкої рамки та додаткового оснащення (на зразок USB-хаба 3.0 з функцією швидкої зарядки), завдяки чому здатна створити відмінний тандем з Макбуками.
Підставка тут передбачає максимум ступенів свободи, адже дозволяє повернути екран, змінити його висоту, перевести у портретний режим. Монітор Dell U3223QE підтримує роздільну здатність Ultra HD 4K і оснащений покращеною матрицею IPS Black. До звичних плюсів (відмінних кутів огляду і хорошої передачі кольору, включаючи 100-відсоткове покриття sRGB) тут додана збільшена контрастність (2000:1) і гідний запас яскравості, аж до 400 ниток (є сертифікат VESA DisplayHDR 400).
Безпека для зору підтверджує підсвічування без мерехтіння та знижене синє свічення (що підтверджує сертифікація TÜV Rheinland). Більш гнучкі можливості використання моделі забезпечує як багато режимів виведення зображення, так і можливість послідовного підключення DisplayPort, а також присутність USB-C (DisplayPort Alt Mode) з функцією Power Delivery і пропускною здатністю до 90 Вт.
Купити Dell U3223QE 31.5 " сріблястий
Усі ціни 34 →Dell UltraSharp U3223QE - wyświetlacz LED - 4K - 315" - z 3 latami Basic A | 3 355 zł |
31.5" Dell UltraSharp U3223QE - 3840x2160 (4K/UHD) - IPS - 90W USB-C HUB - | 3 319 zł |
Dell Monitor U3223QE 31,5 IPS LED 4K (3840x2160)/16:9/HDMI/2xDP/3xUSB-C/4x | 4 232 zł |
Monitor DELL UltraSharp U3223QE 31.5" 3840x2160px IPS | 3 299 zł |
Dell U3223QE MON-LCD-DEL-0356 | 3 299 zł |