Персональний комп'ютер HP Z2 G9 SFF 5F167EA
від 6 375 до 9 301 zł Порівняти ціни 8 →Проц:Core i7, 13700, 1.5 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:Quadro T1000, 8 ГБ Накопичувач:512 ГБ ОС:Windows 11 Pro |
Модифікації HP Z2 G9 SFF 2
Характеристики
HP Z2 G9 SFF 5F167EA |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити HP Z2 G9 SFF 5F167EA
Колір:
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Stacja robocza Z2 SFF G9 i7-13700 512GB/16GB/W11P 5F166EA | 6 412 zł |
HP Inc. Stacja robocza Z2 SFF G9 i7-13700 512GB/16GB/W11P 5F166EA ❖ Błyska | 6 375 zł |
Komputer HP Z2 SFF G9 (I7-13700/T1000/16GB/SSD512GB/W11P) | 9 301 zł |
Komputer HP Z2 SFF G9 (I7-13700/integ/16GB/SSD512GB/W11P) | 7 130 zł |
HP Inc. Stacja robocza Z2 SFF G9 5F167EA / i7-13700 / 16GB DDR5 / 512GB NV | 8 969 zł |
HP Inc. Stacja robocza Z2 SFF G9 5F166EA / i7-13700 / 16GB DDR5 / 512GB PC | 6 789 zł |
Stacja robocza HP Z2 SFF G9 5F166EA i7-13700 16GB 512SSD Int W11Pro | 6 604 zł |
Закрити
Рекомендуємо