Персональний комп'ютер HP Z4 G5 TWR 5E8F5EA
від 21 999 до 25 529 zł Порівняти ціни 13 →Проц:Xeon, W3-2435, 3.1 ГГц ОЗП:64 ГБ Відео:Quadro RTX A4000, 16 ГБ Накопичувач:1000 ГБ ОС:Windows 11 Pro |
Модифікації HP Z4 G5 TWR 10
Характеристики
HP Z4 G5 TWR 5E8F5EA |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити HP Z4 G5 TWR 5E8F5EA
Колір:
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
HP Stacja robocza Z4 G5 W3-2435 W11P 1TB/64GB 5E8F5EA RDHPDW3CIGWD010 | 23 983 zł |
HP Z4 G5 Workstation w3-2435/64GB/4TB HDD/1TB SSD/NVIDIA RTX A4000/W11P Cz | 23 061 zł |
HP Stacja robocza Z4 G5 W3-2435 W11P 1TB/64GB 5E8F5EA 111001 | 24 214 zł |
HP Stacja robocza Z4 G5 W3-2435 W11P 1TB/64GB 5E8F5EA 111001 | 23 983 zł |
HP Inc. Stacja robocza Z4 G5 W3-2435 W11P 1TB/64GB 5E8F5EA | 23 768 zł |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Рекомендуємо