Персональний комп'ютер HP Z4 G5 TWR 5E8Q0EA
від 12 799 до 16 130 zł Порівняти ціни 8 →Проц:Xeon, W3-2435, 3.1 ГГц ОЗП:32 ГБ Накопичувач:512 ГБ ОС:Windows 11 Pro |
Модифікації HP Z4 G5 TWR 10
Характеристики
HP Z4 G5 TWR 5E8Q0EA |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити HP Z4 G5 TWR 5E8Q0EA
Колір:
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
HP Stacja robocza Z4 G5 W3-2435 32GB/512GB/W11P 5E8Q0EA RDHPDW3CIGWD014 | 15 315 zł |
HP Stacja robocza Z4 G5 W3-2435 32GB/512GB/W11P 5E8Q0EA 115167 | 15 462 zł |
HP Stacja robocza Z4 G5 W3-2435 32GB/512GB/W11P 5E8Q0EA 115167 | 15 315 zł |
Stacja robocza Z4 G5 W3-2435 32GB/512GB/W11P 5E8Q0EA | 12 995 zł |
Stacja robocza Z4 G5 W3-2435 32GB/512GB/W11P 5E8Q0EA | 12 799 zł |
HP Inc. Stacja robocza Z4 G5 W3-2435 32GB/512GB/W11P 5E8Q0EA ❖ Błyskawiczn | 14 641 zł |
Komputer HP Z4 G5 (Xeon w3-2435/32GB/SSD512GB/W11P) | 16 130 zł |
HP Stacja robocza Z4 G5 Tower 5E8Q0EA / Intel Xeon W3-2435 / 32GB DDR5 / 5 | 13 899 zł |
Закрити
Рекомендуємо