Komputer stacjonarny HP Z4 G5 TWR 5E8Q0EA
od 12 795 do 16 144 zł Porównaj ceny 9 →Procesor:Xeon, W3-2435, 3.1 GHz RAM:32 GB Dysk:512 GB System operacyjny:Windows 11 Pro |
Modyfikacje HP Z4 G5 TWR 9
Dane techniczne
HP Z4 G5 TWR 5E8Q0EA |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić HP Z4 G5 TWR 5E8Q0EA
Kolor:
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HP Stacja robocza Z4 G5 W3-2435 32GB/512GB/W11P 5E8Q0EA RDHPDW3CIGWD014 | 15 315 zł |
HP Stacja robocza Z4 G5 W3-2435 32GB/512GB/W11P 5E8Q0EA 115167 | 15 462 zł |
HP Stacja robocza Z4 G5 W3-2435 32GB/512GB/W11P 5E8Q0EA 115167 | 15 315 zł |
HP Inc. Stacja robocza Z4 G5 W3-2435 32GB/512GB/W11P 5E8Q0EA | 15 037 zł |
Stacja robocza Z4 G5 W3-2435 32GB/512GB/W11P 5E8Q0EA | 12 795 zł |
Stacja robocza Z4 G5 W3-2435 32GB/512GB/W11P 5E8Q0EA | 12 799 zł |
HP Inc. Stacja robocza Z4 G5 W3-2435 32GB/512GB/W11P 5E8Q0EA ❖ Błyskawiczn | 14 641 zł |
Komputer HP Z4 G5 (Xeon w3-2435/32GB/SSD512GB/W11P) | 16 144 zł |
HP Stacja robocza Z4 G5 Tower 5E8Q0EA / Intel Xeon W3-2435 / 32GB DDR5 / 5 | 13 899 zł |
Zamknij
Polecamy