Komputer stacjonarny HP Z2 Tower G9 Workstation 5F120EA
Zdjęcia 6 | od 9 259 do 11 116 zł Porównaj ceny 11 →Procesor:Core i9, 13900, 2 GHz RAM:32 GB Wideo:UHD Graphics 770 Dysk:1000 GB System operacyjny:Windows 11 Pro |
Modyfikacje HP Z2 Tower G9 Workstation 2
Dane techniczne
HP Z2 Tower G9 Workstation 5F120EA |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić HP Z2 Tower G9 Workstation 5F120EA
Kolor:
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HP Z2 TWR G9 i9-13900k/32/1TB/W11PHE 5F120EAABD | 11 116 zł |
HP Stacja robocza Z2 G9 i9-13900K/32GB/1TB/W11P 5F120EA RDHPDW2NIFWD007 | 9 685 zł |
HP Stacja robocza Z2 G9 i9-13900K/32GB/1TB/W11P 5F120EA 113917 | 9 778 zł |
HP Stacja robocza Z2 G9 i9-13900K/32GB/1TB/W11P 5F120EA 113917 | 9 685 zł |
HP Inc. Stacja robocza Z2 Mini G9 i7-13700 32GB/512GB/W11P 5F120EA | 9 607 zł |
więcej ofert 6 → |
Zamknij
Polecamy