Персональний комп'ютер HP Z4 G5 TWR 5E8P9EA
від 11 999 до 15 378 zł Порівняти ціни 7 →Проц:Xeon, W3-2425, 3 ГГц ОЗП:32 ГБ Накопичувач:512 ГБ ОС:Windows 11 Pro |
Модифікації HP Z4 G5 TWR 10
Характеристики
HP Z4 G5 TWR 5E8P9EA |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити HP Z4 G5 TWR 5E8P9EA
Колір:
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
HP Stacja robocza Z4 G5 W3-2425 32GB/512GB/W11P 5E8P9EA RDHPDW3CIGWD013 | 14 448 zł |
HP Stacja robocza Z4 G5 W3-2425 32GB/512GB/W11P 5E8P9EA 115166 | 14 586 zł |
HP Stacja robocza Z4 G5 W3-2425 32GB/512GB/W11P 5E8P9EA 115166 | 14 448 zł |
Stacja robocza Z4 G5 W3-2425 32GB/512GB/W11P 5E8P9EA | 12 295 zł |
Stacja robocza Z4 G5 W3-2425 32GB/512GB/W11P 5E8P9EA | 11 999 zł |
HP Inc. Stacja robocza Z4 G5 W3-2425 32GB/512GB/W11P 5E8P9EA ❖ Błyskawiczn | 13 811 zł |
Komputer HP Z4 G5 (Xw3-2425/32GB/SSD512GB/W11P) | 15 378 zł |
Закрити
Рекомендуємо