Razer Basilisk V3 (RZ01-04000100-R3M1)
Відео 24Фото 9 |
Razer Basilisk V3 |
|
Фірмова ігрова миша від компанії Razer, яка поповнила популярну лінійку Basilisk в 2021 році. Перш за все модель відрізняється фантастично чутливим сенсором. Оптичний датчик Focus + має роздільну здатність на рівні 26 000 DPI. Такий сенсор забезпечує блискавичну реакцію при використанні екрану будь-якого розміру і з будь-якою якістю картинки. Маніпулятор отримав колесо прокрутки з можливістю бічного натискання.
Комп'ютерна ігрова миша Razer Basilisk V3 укомплектована фірмовими перемикачами, які впевнено витримують до 70 млн натискань. Перемикачі використовують вдосконалену оптичну схему razer другого покоління. Є можливість програмування кнопок, при цьому всі налаштування зберігаються в пам'яті самого пристрою. Доступно безліч користувацьких профілів. Девайс оснащений контурною RGB-підсвічуванням Chroma.
Але при цьому варто звернути увагу на те, що мишка перш за все припаде до смаку любителям важких девайсів — маса цього гаджета досягає 101 р. Маніпулятор здатний переміщати курсор з прискоренням до 50G. Гранична швидкість знаходиться на рівні 16.5 м/с. Високоякісна тефлонова підошва подбає, щоб маніпулятор рухався легко і невимушено в будь-якому напрямку. Комп'ютерна миша має все необхідне, щоб зробити ігрові розваги більш практичними і керованими.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Razer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Razer.
Купити Razer Basilisk V3
Усі ціни 36 →Basilisk V3 RZ01-04000100-R3M1 | 180 zł |
RAZER Mysz przewodowa RAZER Basilisk V3 RZ01-04000100-R3M1 Czarny | 200 zł |
Razer Basilisk V3 - Myszy - Optyczny - 11 - Czarny | 230 zł |
Razer Basilisk V3 MY-G-RAZ-063 | 225 zł |
Mysz RAZER Basilisk V3 | 196 zł |