Razer Viper 8KHz (RZ01-03580100-R3M1)
Відео 16Фото 4 |
Razer Viper 8KHz |
|
Легка, зручна у використанні та функціональна ігрова мишка середнього рівня, представлена на ринку уславленим брендом Razer. Пристрій може похвалитися симетричним дизайном корпусу, «арсеналом» з 6 кнопок управління, а також високоточним оптичним сенсором PixArt та ефектним керованим RGB-підсвічуванням корпусу Razer Chroma. Насамперед звернемо увагу на корпус моделі, який важить лише 69 г.
Він має симетричну форму, яка однаково зручно лягає у праву та ліву долоні, і зовні здається що складається з окремих панелей, пошитих між собою. Під капотом мишки Razer Viper 8KHz знаходиться хірургічно точний оптичний сенсор Razer Focus+, який має максимальну роздільну здатність на рівні 20000 DPI, а також забезпечує точне позиціонування курсору при екстремально високих прискореннях (до 50G) і швидкостях руху до 450 ips. Примітно, що бокові кнопки, що програмуються, передбачені з двох сторін, а ось регулятор рівня DPI знаходиться на дні мишки. Завдяки фірмовому ПЗ Razer Synapse 3 користувач може перепризначати функції кнопок, записувати макроси, а також загалом регулювати характеристики пристрою під себе.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Razer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Razer.
Купити Razer Viper 8KHz
Усі ціни 16 →Razer Viper 8 kHz ultralekka oburęczna mysz gamingowa najszybsze przełączn | 686 zł |
Razer VIPER 8K Hz (8khz) - Myszka do gier - Optyczny - 8 - Czarny z RGB | 264 zł |
Razer Viper 8KHz MY-G-RAZ-064 | 274 zł |
Razer Viper 8KHz Ultralight Ambidextrous Wired Gaming Mouse RZ01-02550100- | 200 zł |
Mysz Razer Viper 8KHz | 274 zł |