Logitech G Pro Hero
Відео 12Фото 3 |
Logitech G Pro Hero |
|
Швидкодіюча і надійна геймерська мишка з проводовим підключенням, п'ятьма кнопками, високоякісним оптичним сенсором, довговічними мікроперемикачами і RGB-підсвічуванням Logitech Lightsync. Являє собою один з найбільш збалансованих геймерських ігрових маніпуляторів з класичним дизайном з лінійки Logitech G-series. Позиціонується як продукт верхній частині середньої цінової категорії 2019 модельного року, орієнтована на хардкорних геймерів і кіберспортсменів.
Також підійде звичайним любителям комп'ютерних ігор, які воліють якісні і функціональні пристрої від перевірених брендів. Симетрична ергономічна форма корпуса миші Logitech G Pro Hero зручно лягає в руку будь-якого розміру, а якісний пластик з нерівною текстурою не збирає відбитки пальців і легко очищається від забруднень. Широке колесо прокрутки має рельєфний протектор для запобігання прослизання і дискретний хід.
Керована RGB-підсвічування реалізована у вигляді світиться обідка на корпусі і фірмової емблеми. Діапазон регулювання чутливості фірмового сенсора Hero (від 100 до 25600 dpi) і висока частота зчитування 1000 Гц достатня для ігор будь-яких жанрів, включаючи FPS, MOBA, RTS, RPG. Мишка повністю сумісна з операційними системами Windows, macOS, Chrome OS. Фірмове ПЗ Logitech G HUB, що дозволяє виконувати індивідуальну настройку підсвічування (колірний режим візуалізації звуку), чутливості і команд кнопок.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Logitech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Logitech.
Купити Logitech G Pro Hero
Усі ціни 6 →Logitech G PRO przewodowa mysz do gier czujnik bohatera 16K 16000 DPI RGB | 247 zł |
Logitech G PRO HERO - Myszka do gier - Optyczny - 6 - Czarny z RGB | 269 zł |
Logitech G Pro (Hero) - Mice 910-005441 | 392 zł |
Mysz Logitech Pro Hero (910-005440) | 469 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Mysz LOGITECH PRO HERO - PACZKOMAT, POCZTA, KURIER | 462 zł |
Logitech G PRO HERO, czarny | 463 zł |