Logitech Signature M650 L
Відео 16Фото 19 |
Logitech Signature M650 L 2022 рікMulti-Device |
|
Зручна робоча мишка від компанії Logitech, яка допоможе комфортно і продуктивно працювати протягом тривалого часу. Майте на увазі, що приставка L в назві моделі вказує на розмір: девайс призначений для великої долоні, також є версії для маленької руки і для лівші. І хоч корпус тут симетричної форми, бічні кнопки все ж розташовані зліва, тобто для правші. Так як миша призначена не для ігор і розваг, а для роботи, виробник приділив чимало часу і уваги її дизайну, зробивши форму ергономічною, додавши м'яку зону під великим пальцем і гумові бічні накладки.
Крім цього, технологія Logitech SilentTouch на 90% знижує гучність кліків, забезпечуючи тиху обстановку для вас і оточуючих. Ще однією фішкою Logitech Signature M650 L стало інерційне колесо SmartWheel, яке дозволяє налаштовувати прокрутку під свої цілі і автоматично перемикати режими одним натисканням. Що стосується підключення, модель пропонує два способи на вибір через USB-приймач Logi Bolt або за допомогою технології Bluetooth Low Energy. В обох випадках радіус дії досягає 10 метрів. Для живлення необхідна батарейка типу AA, причому однієї оригінальної батарейки, яка вже включена в комплектацію, вистачить приблизно на 2 роки автономної роботи.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Logitech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Logitech.
Купити Logitech Signature M650 L
Усі ціни 78 →Logitech Signature M650 L myszka bezprzewodowa Bluetooth dla dużych dłoni | 130 zł |
LOGITECH Mysz bezprzewodowa LOGITECH Signature M650 L (Duży) Grafitowy 910 | 140 zł |
Logitech Signature M650 Large Wireless Off-White - Myszy - Optyczny - 5 - | 176 zł |
Logitech Signature M650L Left Grafitowa MY-B-LOG-503 | 179 zł |
Mysz LOGITECH Signature M650 L dla leworęcznych Grafitowy | 146 zł |