Презентер
Logitech Presenter R500s
Фото 8 |
Logitech Presenter R500s |
|
Фірмові технології у світі комп'ютерних мишокЯкі технології бувають у мишках і що за переваги вони дають у тих чи інших задачах
Як вибрати мишку для ігор, офісних задач та творчої роботиРозбираємося з тонкощами ринку комп'ютерних мишок і вибираємо варіанти, що підходять для вас
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Logitech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Logitech.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Logitech Presenter R500s
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Logitech R500 Laser Presentation Remote Graphite | 162 zł |
R500 Laser Presentation Remote Graphite 910-005843 | 148 zł |
Logitech Wskaźnik laserowy R500s (910-005843) | 170 zł |
Prezenter Logitech R500s Laser - graphite (910-005843) | 229 zł |
Pilot laserowy do prezentacji Logitech R500s grafitowy | 188 zł |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →