Logitech POP Mouse with Emoji
Відео 5Фото 27 |
Logitech POP Mouse with Emoji |
|
Яскрава, стильна та компактна ноутбучна мишка, представлена на ринку популярною компанією Logitech у 2022 році. Ключова особливість моделі – незвичайний дизайн та кольорові розмальовки, серед яких знайшлося місце яскраво жовтому, рожевому та фіолетовому. Ще одна цікава особливість - можливість налаштування невеликої кнопки нижче колеса прокручування за допомогою фірмової програми, після чого користувач зможе відправляти свої улюблені емодзі в чатах натисканням цієї кнопки.
В цілому ж, Logitech POP Mouse with Emoji - це компактна і зручна у використанні повсякденна миша, яка може послужити гарним доповненням до ноутбука або для використання в дорожніх умовах, відмінно підійде для офісної роботи, навчання та ін. Модель оснащена оптичним сенсором з регульованим в межах 1000 - 4000 DPI дозволом. "На борту" девайса передбачений класичний набір з двох основних кнопок, колеса прокручування, а також вищеописаної кнопки для емодзі. Це повністю бездротова модель, яка підключається до комп'ютера або ноутбука через енергоефективний протокол Bluetooth v 5.1. При цьому передбачена можливість одночасно підключення мишки до трьох пристроїв та швидкого перемикання між ними. Працює девайс від однієї батареї типу АА, заряду якої достатньо практично на 24 місяці роботи.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Logitech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Logitech.
Купити Logitech POP Mouse with Emoji
Усі ціни 33 →Logitech POP bezprzewodowa myszka - custom emoji technologia SilentTouch p | 134 zł |
LOGITECH Mysz bezprzewodowa LOGITECH Pop Mouse Czerwony (Heartbreaker) 910 | 160 zł |
Logitech POP Mouse - Daydream Mint - Myszy - Optyczny - 4 - Fiolet | 145 zł |
Mysz LOGITECH Pop Mouse Fresh Vibes | 140 zł |
Mysz LOGITECH Pop Mouse Fresh Vibes | 140 zł |