Logitech MX Vertical (910-005448)
Відео 18Фото 10 |
Logitech MX Vertical |
|
Флагманська модель універсальної миші від відомої швейцарської компанії. Принципово відрізняється від всіх подібних маніпуляторів орієнтацією поверхні, на якій розташовується рука користувача. Унікальна форма устрою передбачає вертикальне розташування пальців, що за твердженням виробника більш вигідно з точки зору ергономіки, зменшує навантаження на зап'ястя і сприяє поліпшенню постави оператора.
Вертикальна частина конструкції отримала тактильно комфортну прогумовану поверхню. Крім звичних ЛКМ, ПКМ і нажимаемого колеса прокрутки, передбачена кнопка налаштування поточного роздільної здатності і дві бічні кнопки, зручно лягають під великий палець. Розміри якісно зібраного корпусу миші Logitech MX Vertical підійдуть користувачам із середнім або великим розміром долоні. Оптичний сенсор високої роздільної здатності гарантує виключно високу точність позиціювання курсору (від 400 до 4000 dpi з кроком 50), якої достатньо для виконання будь-яких професійних завдань.
До персонального комп'ютера або ноутбука маніпулятор підключається по радіоканалу (адаптер Unifying в комплекті), бездротового інтерфейсу Bluetooth або за допомогою комплектного кабелю USB Type-C. Без проблем працює з операційними системами Windows 7/8/10, а також macOS X 10.13.6 або більш пізніми. Вбудований літій-полімерний акумулятор ємністю 240 мАгод забезпечує до 4 міс автономної роботи.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Logitech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Logitech.
Купити Logitech MX Vertical
Усі ціни 30 →Logitech Mx Vertical Advanced Ergonomic Mouse Zaawansowana Ergonomiczna My | 323 zł |
LOGITECH Mysz bezprzewodowa LOGITECH MX Vertical 910-005448 Czarno-szary | 379 zł |
Logitech MX Vertical Advanced wireless Bluetooth - Mac & PC - Ergonomiczne | 386 zł |
Logitech MX Vertical MY-B-LOG-417 | 386 zł |
Mysz LOGITECH MX Vertical | 366 zł |