Logitech G Pro Hero
Wideo 12Zdjęcia 3 |
Logitech G Pro Hero |
|
Szybka i niezawodna przewodowa mysz dla graczy z pięcioma przyciskami, wysokiej jakości czujnikiem optycznym, wytrzymałymi mikroprzełącznikami i oświetleniem Logitech Lightsync RGB. Jest to jeden z najbardziej zrównoważonych i klasycznych kontrolerów do gier z serii Logitech G. Ustawiony jako produkt wyższej klasy średniej na rok modelowy 2019, skierowany do zapalonych graczy i graczy e-sportowych.
Nadaje się również dla zwykłych fanów gier komputerowych, którzy preferują wysokiej jakości i funkcjonalne urządzenia zaufanych marek. Symetryczny, ergonomiczny kształt obudowy myszy Logitech G Pro Hero wygodnie mieści się w dłoni o dowolnej wielkości, a wysokiej jakości szorstki tworzywo sztuczne nie zbiera odcisków palców i jest łatwy do czyszczenia z brudu. Szerokie kółko przewijania ma antypoślizgowy wzór bieżnika i dyskretną jazdę.
Kontrolowane oświetlenie RGB realizowane jest w postaci świecącej obwódki na obudowie oraz firmowego logo. Zakres regulacji czułości autorskiego sensora Hero (od 100 do 25600 dpi) oraz wysoka częstotliwość odpytywania 1000 Hz są wystarczające dla gier dowolnego gatunku, w tym FPS, MOBA, RTS, RPG. Mysz jest w pełni kompatybilna z systemami operacyjnymi Windows, macOS, Chrome OS. Autorskie oprogramowanie Logitech G HUB, umożliwia dostosowanie podświetlenie (wizualizacja kolorystyczna dźwięku), czułości oraz poleceń przycisków.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Logitech 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Logitech.
Kup Logitech G Pro Hero
Logitech G PRO przewodowa mysz do gier czujnik bohatera 16K 16000 DPI RGB | 247 zł |
Logitech G Pro (Hero) - Mice 910-005441 | 392 zł |
Mysz Logitech Pro Hero (910-005440) | 469 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Mysz LOGITECH PRO HERO - PACZKOMAT, POCZTA, KURIER | 462 zł |
Logitech G PRO HERO, czarny | 463 zł |