Персональний комп'ютер HP Z2 Tower G9 Workstation 5F120EA
Фото 6 | від 9 259 до 11 116 zł Порівняти ціни 11 →Проц:Core i9, 13900, 2 ГГц ОЗП:32 ГБ Відео:UHD Graphics 770 Накопичувач:1000 ГБ ОС:Windows 11 Pro |
Модифікації HP Z2 Tower G9 Workstation 2
Характеристики
HP Z2 Tower G9 Workstation 5F120EA |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити HP Z2 Tower G9 Workstation 5F120EA
Колір:
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
HP Z2 TWR G9 i9-13900k/32/1TB/W11PHE 5F120EAABD | 11 116 zł |
HP Stacja robocza Z2 G9 i9-13900K/32GB/1TB/W11P 5F120EA RDHPDW2NIFWD007 | 9 685 zł |
HP Stacja robocza Z2 G9 i9-13900K/32GB/1TB/W11P 5F120EA 113917 | 9 778 zł |
HP Stacja robocza Z2 G9 i9-13900K/32GB/1TB/W11P 5F120EA 113917 | 9 685 zł |
HP Inc. Stacja robocza Z2 Mini G9 i7-13700 32GB/512GB/W11P 5F120EA | 9 607 zł |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Рекомендуємо