Персональний комп'ютер HP Z4 G5 TWR 5E8G9EA
від 11 580 до 11 722 zł Порівняти ціни 4 →Проц:Xeon, W3-2423, 2.1 ГГц ОЗП:32 ГБ Відео:купується окремо Накопичувач:1000 ГБ ОС:Windows 11 Pro |
Модифікації HP Z4 G5 TWR 9
Характеристики
HP Z4 G5 TWR 5E8G9EA |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити HP Z4 G5 TWR 5E8G9EA
Колір:
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
HP Stacja robocza Z4 G5 Tower W3-2423/1TB/32GB/W11P 5E8G9EA RDHPDW3CIGWD01 | 11 580 zł |
HP Stacja robocza Z4 G5 Tower W3-2423/1TB/32GB/W11P 5E8G9EA 124098 | 11 691 zł |
HP Stacja robocza Z4 G5 Tower W3-2423/1TB/32GB/W11P 5E8G9EA 124098 | 11 580 zł |
Komputer HP HP | 11 722 zł |
Закрити
Рекомендуємо